Mikor lesz a téli szünet 2024-ben? Téli szünet időpontja, első és utolsó napja pontosan a 2024-25-ös tanévben.

Egyelőre még nem jelent meg a tanév rendje a 2024-25-ös tanévre, ezért a téli szünet 2024-es pontos időpontját sem lehet tudni. Amint megjelenik az erre vonatkozó rendelet, frissítjük cikkünket.

A 2024/25-ös tanév összes iskolai szünete összefoglalva a linkre kattintva érhető el.

Várható téli szünet 2024-ben

A téli szünetet a karácsonyhoz és az újévhez kapcsolódóan adják ki. Általában legkésőbb december 23-án kezdődik, és legkorábban január 2-ig tart. 2024-ben a téli szünet várhatóan december 21-én fog kezdődni, és kb. január 6-ig fog tartani.

A téli szünet időpontja az általános iskolára és a középiskolára is vonatkozik.

Fontos! A 2024-es téli szünet időpontjáról jelenleg nincs pontos információnk, az itt megadott dátumok csak a saját tippjeink.

Hány napos a téli szünet?

A téli szünet általában egy bő hetet szokott átölelni, két hétvégével, a karácsonnyal és az újévvel. Így ez a szünet általában 11-12 napos, de az ünnepeket figyelembe véve csak 6-7 nap ebből, amikor egyébként kellene iskolába menni.